Zrównoważona dieta pełna witamin i minerałów to niezawodny sposób na dobre zdrowie. W dużym stopniu zależy od niej też nasze samopoczucie. Czasem jednak szybkie tempo pracy lub intensywne życie rodzinne uniemożliwiają nam każdorazowe przygotowanie pełnowartościowego posiłku.

Na szczęście już jedna szklanka soku jest w stanie zastąpić Ci jedną z pięciu rekomendowanych dziennych porcji owoców i warzyw – pod warunkiem, że jest to sok świeży, pochodzący z pełnowartościowych produktów. Najlepszej jakości soki zapewni Ci wyciskarka wolnoobrotowa. Korzystając z tego pożytecznego urządzenia masz pewność, co dokładnie trafia do Twojego soku, a także nie jesteś ograniczony gotowymi recepturami soków od producentów – wyciskarka wolnoobrotowa do soków da Ci taki sok, na jaki tylko masz ochotę.

Soki to jednak nie wszystko. Wyciskarka wolnoobrotowa to urządzenie wielofunkcyjne dzięki czemu za jej pomocą jesteś w stanie stworzyć też pasty, dipy, sorbety, a nawet makarony.

Czym się różni wyciskarka obrotowa od sokowirówki

Wyciskarka wolnoobrotowa różni się od tradycyjnej sokowirówki pod kilkoma względami. Pierwszy z nich to sposób obróbki warzyw i owoców. Wyciskarka wolnoobrotowa wyposażona jest w specjalny walec, zwany ślimakiem.

Ślimak ten miażdży owoce i warzywa, zamiast ich siekać, dzięki czemu nie narusza struktury komórkowej przerabianych produktów spożywczych. Soki zachowują więc o wiele więcej istotnych składników odżywczych, takich jak witaminy, minerały, fitosubstancje, polifenole czy enzymy. Posiadają też niepowtarzalne walory smakowe.

Wyciskarka wolnoobrotowa góruje nad sokowirówką też w kwestii różnorodności pozyskiwanych przetworów. Regulacja sposobu obróbki oraz konsystencji finalnego produktu pozwala nam stworzyć pyszności takie jak warzywne pasty kanapkowe, dipy czy sorbety owocowe.

Jako że wyciskarka wolnoobrotowa skutecznie przetwarza również orzechy, jesteśmy w stanie robić masła (np. migdałowe, pistacjowe lub z orzeszków ziemnych). Zadowoleni będą także fani smoothie wzbogaconych o ziarna i nasiona. Stosując dołączone do większości modelów nakładki, w domowych warunkach zrobimy nawet kluski i różne rodzaje makaronu.

Wyciskarka wolnoobrotowa pozostawia użytkownikowi spore pole do popisu i umożliwia wiele eksperymentów kulinarnych, dzięki czemu czas spędzony w kuchni zaowocuje nie tylko smacznymi posiłkami, ale i mnóstwem świetnej zabawy!

Wyciskarka wolnoobrotowa – nasza oferta

Każda wyciskarka wolnoobrotowa w naszej ofercie powstała z najwyższej jakości materiałów, na podstawie najnowszych technologii przetwarzania żywności – rodzimych oraz międzynarodowych. Większość naszych modeli poza samą wyciskarką wyposażona jest także w cały szereg atrakcyjnych dodatków. Zapraszamy do zapoznania się z detalami w opisie poszczególnych produktów!

https://mediasklep24.pl/81-wyciskarki-wolnoobrotowe-do-sokow

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj