Dla fanów piłki nożnej wśród wszystkich corocznych premier gier, najważniejsza data w kalendarzu to bez wątpienia premiera nowej odsłony FIFY – najpopularniejszej symulacji piłkarskiej na świecie.

  1. FIFA 22
  2. Fifa ultimate team i inne tryby rozgrywki
  3. Konsole nowej generacji – większy realizm, większe emocje

Twórcy najnowszej części obiecują szereg nowości, które mają znacząco poprawić jakość wrażeń płynących z rozgrywki.

FIFA 22

FIFA 22 to kolejna odsłona sztandarowego cyklu gier piłkarskich autorstwa EA Sports. FIFA 2022 będzie zawierać setki licencjonowanych klubów, tysiące wiernie odwzorowanych piłkarzy oraz wiarygodnie odtworzone stadiony. Najnowsza odsłona serii oferuje wiele trybów gry. Znajdą tu coś dla siebie zarówno miłośnicy trybów dla jednego gracza, jak i miłośnicy rozgrywki wieloosobowej. Do tego, jak co roku, dochodzą nowe animacje, aktualizacja składów i wiele pomniejszych udoskonaleń całości.

Fifa ultimate team i inne tryby rozgrywki

Nowością w tegorocznej odsłonie jest opcja stworzenia od podstaw własnego klubu i poprowadzenia go na sam szczyt futbolowej piramidy. Na miłośników starć sieciowych czeka z kolei legendarny tryb FIFA Ultimate Team. Jego podstawą jest kolekcjonowanie kart piłkarzy i granie nimi meczów przeciwko innym graczom z całego świata. Twórcy dodali do trybu nowe wyzwania, za które zdobywamy paczki z monetami i kartami, za które możemy kupować nowych piłkarzy. Dla najlepszych graczy czekają cotygodniowe rozgrywki FUT Champions, w których – w zależności od liczby wygranych starć – możemy otrzymać cenne nagrody. Oprócz tego lubiany przez graczy tryb VOLTA Football doczekał się odświeżenia. Fani rozgrywki single natomiast docenią tryb kariery.

Konsole nowej generacji – większy realizm, większe emocje

FIFA 22 na konsolach nowej generacji korzysta z dobrodziejstw nowatorskiej technologii Hypermotion, która używa algorytmy uczenia maszynowego i dane zebrane z prawdziwych starć piłkarskich do generowania wiarygodnie wyglądających animacji. Technologia Hypermotion pozwoliła twórcom zaimplementować ponad 4 tysiące nowych animacji, jak również poprawić boiskową inteligencję piłkarzy. W nowej odsłonie poruszają się i zachowują bardziej naturalnie. Oprócz tego lepiej się trzymają założeń taktycznych, natomiast przebudowana fizyka sprawia, że strzały, podania, dośrodkowania i inne wydarzenia na wirtualnym boisku wyglądają bardziej realistycznie. Zawodnicy są wiarygodnie odwzorowani, a oprócz tego poprawiono szereg innych elementów względem wcześniejszych odsłon serii, m.in. oświetlenie oraz wygląd stadionów i kibiców. Przełomowa technologia HyperMotion poprawia każdą chwilę każdego meczu w każdym trybie gry FIFA 22 – tylko na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz Google Stadia.

Bez względu na to, czy jesteś zwolennikiem konsoli Xbox i sięgniesz po FIFA 22 Xbox Series X, czy zwolennikiem konsol Playstation, nowa odsłona piłkarskiej serii zapewni wiele sportowych emocji, zarówno w trakcie zabawy single player, jak i w trybach sieciowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj