Drukarka to niezbędne urządzenie w niemal każdej firmie i biurze. Coraz częściej używana jest też w domach prywatnych – między innym, jest nieocenioną pomocą dla studentów lub uczniów. Własna drukarka zapewnia, wygodę i niezależność, a także oszczędności finansowe. Możesz skorzystać z niej w każdej okazji, bez konieczności szukania punktów ksero. Wiele osób decyduje się na zakup drukarki także dlatego, że obecnie tego rodzaju urządzenia dostępne są w przystępnych cenach. Jednak praktyka pokazuje, że ich użytkowanie nie zawsze jest tak ekonomiczne. Jak możesz obniżyć stałe koszty eksploatacji drukarki? Między innymi, stawiając na zamienniki tonerów i tuszów. Dowiedz się, jakie mają zalety i czy warto je używać.

Materiały eksploatacyjne – oryginalne czy zamienniki?

Producenci drukarek często twierdzą, że używanie zamienników jest niebezpieczne. Nic z tych rzeczy! To naturalne, że reklamują oni swoje produkty, ponieważ liczą na większe zyski. Decydując się na wybór zamienników, możesz zmniejszyć koszty użytkowania drukarki nawet o 80%. Skąd wynika taka różnica? Producenci drukarek bardzo często sprzedają urządzenia w bardzo przystępnych cenach, jednocześnie oferujące do nich materiały eksploatacyjne, które nierzadko są droższe niż sama drukarka. W takiej sytuacji, niski koszt sprzedaży drukarki wynagradzają producentom wysokie koszty oryginalnych tonerów. Zasada jest taka, że im tańszą drukarkę kupimy, tym więcej będą kosztować do niej materiały eksploatacyjne. A więc wybierając sprzęt, warto wcześniej upewnić się, ile będzie trzeba zapłacić za zakup kartridży.

Co jednak z zamiennikami? Wiele osób postanawia z nich korzystać, aby oszczędzać na drukowaniu. W większości przypadków to bardzo dobre rozwiązanie – pod warunkiem, że wybierzesz dobre jakościowo produkty, które będą dopasowane do modelu Twojej drukarki. Wbrew pozorom zamienniki do brother i innych marek mogą wystarczyć na dłużej niż ich oryginalne odpowiedniki. Wydrukowane za ich pomocą dokumenty są równe estetyczne oraz czytelne, co jest możliwe dzięki temu, że posiadają one taki sam skład jak materiały oferowane przez producentów.

Dlaczego warto wybrać produkty Asarto?

Chcesz osobiście przekonać się, ile możesz oszczędzić, decydując się na wysokiej jakości zamienniki? Sprawdzone materiały eksploatacyjne znajdziesz w sklepie internetowych www.asarto.pl. Decydując się na nie, nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swojego urządzenia, ponieważ posiadają one takie same właściwości techniczne i fizykochemiczne jak produkty od producenta drukarek. Co więcej, pozwalają na znaczne oszczędności, ponieważ za ich pomocą możesz wydrukować znacznie większą liczbę stron – zostało to sprawdzone w testach drukujących. W ofercie sklepu znajdziesz zarówno zamienniki tuszów do drukarek atramentowych, jak i tonerów do urządzeń laserowych. Są one w pełni kompatybilne ze sprzętem, do którego zostały dedykowane. Produkty te spełniają wysokie normy oraz udzielana jest na nie dożywotnia gwarancja. Z pewności to sklep godny polecenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj