Prostownica dodaje piękna

Panie chcą mieć piękne włosy i chętnie kupują prostownicę. To urządzenie najlepsze dla każdej pani. Dlatego warto wybrać się do sklepu, rozejrzeć, porównać urządzenia i kupić odpowiednie. Prostownic jest sporo, a ich ceny wahają się od 30 do 300 złotych. Markowe urządzenia są droższe i często o wiele lepsze. Prostownica może mieć zakres temperatury od 150 do 230, regulację temperatury, szybkie nagrzewanie, a czas nagrzewania 15 sekund to dobra rzecz.

Rodzaje prostownic

Płytka ceramiczna to dobra rzecz, podobnie jak wyświetlacz. Płytki z powłoką Advanced Ceramic są nasycone marokańskim olejkiem arganowym z witaminą E. Obrotowy przewód to dobre rozwiązanie. Takie parametry mają prostownice Remington. Dobrze, gdy prostownica jest lekka i sprawdza się na co dzień. Dobre są płytki teflonowe w takiej prostownicy. Teflon sprawia, że włosy nie przyklejają się do płytek. Powłoka teflonowa nagrzewa się punktowo, co jest jej wadą, szybko się zużywa, zarysowuje się bardzo szybko. Do takiej powłoki są dodawane elementy ceramiczne, turmalinowe oraz diamentowe. Dzięki nim nagrzewanie punktowe nie jest obecne. Najpopularniejsze są prostownice ceramiczne. Tytanowe płytki także są oferowane, są one o wiele trwalsze od płytek ceramicznych. Są one dobre do włosów grubych oraz kręconych. Płytki ceramiczne można utrwalić dodając do nich trochę tytanu. Jednak to dość drogie rozwiązanie. Prostownice z płytkami ceramiczno-tytanowymi są trwalsze.

Najlepsze są prostownice

Znane są też płytki diamentowe, turmalinowe, lustrzane. Te ostatnie dodają włosom blasku. Płytki diamentowe są natomiast bardzo trwałe i godne zakupu. Producenci tworzą doskonałe płytki. Nowością są płytki ceramiczno-keratynowe. Warto po nie sięgać z uwagi na ich trwałość. Niektóre prostownice mają elektroniczną regulację temperatury, która sprawia, że włosów się nie zniszczy tak szybko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj