Fotel gamingowy to nieodzowny element stanowiska gamingowego. Posiada on wygodne oparcie zapewniające odpowiednie podparcie pleców, regulowane podłokietniki dla lepszego komfortu gry oraz siedzisko, na którym wielogodzinne rozgrywki nie są wyzwaniem. To czym wyróżnia się krzesło gamingowe, to jego design, ergonomiczna konstrukcja oraz wytrzymały materiał obicia. Sprawdź jaki wybrać fotel dla gracza i zwróć uwagę na elementy jego budowy.

Czym wyróżniają się fotele dla graczy?

Bez dwóch zdać dla graczy fotele są jednym z najważniejszych elementów ich przestrzeni. I chociaż ktoś może powiedzieć, że podobny komfort siedzenia zapewni krzesło biurowe, to jednak długie godziny przed ekranem komputera spędza się dużo lepiej na fotelu gamingowym. Skąd takie wnioski? Krzesła gamingowe posiadają mocniejszą i bardziej wytrzymałą konstrukcję, niż klasyczne krzesła biurowe. Ich design wzorowany jest przede wszystkim na samochodach wyścigowych, dlatego znajdziesz model czarno-biały, czarno-czerwony, czarno-zielony lub czarno-niebieski.

Fotel obrotowy dla graczy posiada również inne akcesoria ułatwiające wielogodzinne rozgrywki przed komputerem.

Fotele gamingowe i ich największe zalety

Komfort pracy zapewniony przed idealny fotel sprawia, że nawet duża liczba godzin spędzona przed komputerem, przestaje być problemem. Kupując nowy fotel gamingowy zwróć uwagę na ergonomiczne rozwiązania, do który zaliczyć można:

  • regulowane podłokietniki,
  • regulowane oparcie,
  • głębokość siedziska oraz szerokość siedziska,
  • wygodne poduszki,
  • solidne wykonanie.

Niezależnie od tego, czy decydujesz się na materiałowe fotele gamingowe, czy tanie fotele gamingowe – ich regulowana wysokość siedziska oraz funkcja bujania pozwoli Ci na wygodę podczas pracy biurowej.

Dobry fotel gamingowy – na co zwrócić uwagę

Na ból kręgosłupa w trakcie pracy biurowej lub podczas grania w gry, wpływa kilka czynników. Jednym z nich jest może być zła wysokość oparcia, niedopasowanie fotela do wysokości biurka oraz brak podłokietników.

To właśnie regulacja podłokietników sprawia, że ułożenie ramion podczas przerwy możesz dopasować do swoich potrzeb. Fotele gamingowe oprócz regulacji elektrycznej, mogą również zostać ustawione w:

  • Prawo – lewo; dopuszczalna waga użytkownika, w przypadku takich podłokietników zazwyczaj wynosi 130 kg,
  • Przód – tył; dopuszczalna waga użytkownika w fotelach posiadających taką regulację wynosi od 130 kg do 160 kg.
  • Góra – dół; dopuszczalna waga użytkownika to 130 kg. Opcja ta jest również najpopularniejszą z występujących na rynku.

Na jakość użytkowania fotela wpływ ma również poduszka lędźwiowa pozwalająca odpocząć Twoim plecom w trakcie długogodzinnych sesji e-sportowych.

Jaki fotel gamingowy wybrać

Fotele gamingowe to nie tylko stelaż, siedzisko oraz wygodne oparcie. To również tkanina, którą wykorzystano do obłożenia mebla. Możliwość wykorzystania najwyższej jakości materiałów sprawia, że fotele gamingowe Huzaro sprawdzą się zarówno podczas upałów, jak i w pomieszczeniach klimatyzowanych.

Skóra naturalna, skóra ekologiczna lub siatka Mesh – to materiał obicia naszych foteli. Fotele dla graczy powinny posiadać dobrą cyrkulację powietrza, ponieważ zbyt długie spędzanie czasu na niedostosowanym do panujących warunków krześle, może skończyć się nie tylko bólem kręgosłupa, ale również odparzeniami.

Odpowiedni fotel to sposób na bezpieczne spędzanie czasu przed komputerem. Jego wybór nigdy nie jest prosty, jednak dzięki zawartej w tekście wiedzy, możesz wybrać model idealnie pasujący do Ciebie.

Gdzie fotel gamingowy kupić

Warto kupić fotel gamingowy od renomowanego sprzedawcy, który od lat zajmuje się produkcją akcesoriów dla graczy. W sklepie Huzaro wiemy czego potrzebuje każdy gracz, dlatego stawiamy na solidne wykonanie, do której przykładamy się z wyjątkową starannością.

Artykuł powstał przy współpracy z sklepem internetowym https://www.huzaro.pl , oferującym fotele, biurka i inne akcesoria gamingowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj