Obecne systemy zabezpieczeń pozwalają na stworzenie z domu bądź innego należącego do nas miejsca, istnej twierdzy. Systemy alarmowe, czujniki ruchu, czy takie urządzenie jak kamera kopułkowa Dahua sprawiają, że cały obiekt jest pod naszą kontrolą.

Kamera kopułkowa Dahua – miej oko na wszystko

W dzisiejszych czasach monitoring stał się nieodzownym elementem zabezpieczania mienia. Dzięki temu, że podstawowy system monitoringu nie jest już tak drogi jak jeszcze 10 lat temu, coraz więcej osób decyduje się na użycie takiego rozwiązania.

Wraz z rozwojem technologii i możliwości kamery do monitoringu stały się bardziej kompaktowe. Dzięki temu nawet mając dom jednorodzinny, zamontowanie takowego sprzętu nie będzie wiązało się z oszpeceniem elewacji budynku. W tym wypadku to znacząca zaleta kamery kopułkowej.

Jeżeli obawiamy się zniszczenia kamery, możemy wyposażyć ją w specjalne zabezpieczenie wandaloodporne, które sprawi że kamera nie będzie narażona na uszkodzenie w wyniku chęci jej zniszczenia przez osoby trzecie. Takowe zastosowanie jest szczególnie ważne w miejscach, gdzie może do takiego zajścia dojść, np. monitoring zewnętrzny sklepu, magazynu, itp.

Dzięki dużej rozpiętości modelowej, kamera kopułkowa Dahua może zostać dostosowana do Twoich potrzeb. Dzięki temu można dobrać odpowiednie rozwiązanie do aktualnych potrzeb danego klienta. Mogąc dobrać zadowalające modele, zgodne z przeznaczeniem, klient jest w stanie złożyć kompletny system monitoringu, bez potrzeby kupowania poszczególnych rodzajów kamer od różnych producentów. Unifikacja sprzętowa to łatwiejsza kalibracja i dokupowanie elementów.

Kamera kopułkowa Dahua – jaką wybrać

Wszystko zależy od zapotrzebowania osoby kupującej.

Zabezpieczenie domu a wielkopowierzchniowego magazynu z pozoru mogą wydawać się takim samym działaniem. Jednakże rozwiązania dotyczące doświetlania, szerokości kąta widzenia, nagrywania fonii, mogą się znacząco różnić.

To samo dotyczy kwestii miejsca w którym kamera będzie się znajdować. Wewnątrz budynku nie musimy skupiać się i zwracać uwagę na takie aspekty jak np. normy IP67 czy IP68. Prócz tego zewnętrzna kamera powinna być odpowiednio zabezpieczona przed wpływem czynników atmosferycznych.

Kamera kopułkowa Dahua to dobre rozwiązanie dla Twojego systemu monitoringu. Wystarczy pamiętać o odpowiednim dostosowaniu rozwiązań.

Jeżeli nie wiesz, jak skonfigurować swój system monitoringu, warto zapytać wykwalifikowanych sprzedawców z DTS System, który pomogą Ci dobrać odpowiednie produkty z oferty Dahua i nie tylko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj