Oczyszczacz powietrza do Open-Space

Solidne i trwałe urządzenia IDEAL AP 60 PRO to wszechstronne rozwiązania o uniwersalnym przeznaczeniu. Wydajne oczyszczacze powietrza mogą pracować na powierzchniach o dużym metrażu, dochodzącym nawet do 80 m2. Ich wydajność wynosi 600 m3/h przy jednocześnie bardzo niskim poborze mocy z sieci. Sprawia to, że nadają się zarówno do mieszkań, jak i sal konferencyjnych, przychodni lekarskich, placówek medycznych, biur oraz przedszkoli i szkół.

Zastosowanie sprzętu do filtracji zanieczyszczeń znacząco podnosi komfort pracy w przestrzeni Open-Space. Pozwala również ograniczyć rozwój i rozprzestrzenianie się groźnych patogenów i drobnoustrojów chorobotwórczych. Dzięki temu redukujemy zachorowalność i absencję pracowników, szczególnie w przypadku sezonowych schorzeń górnych dróg oddechowych występujących głównie w okresie jesienno-zimowym.

Niepodważalną zaletą maszyn jest możliwość pracy w tzw. trybie cichym, który charakteryzuje się bardzo niską emisją dźwięków na poziomie zaledwie 16 dB. Nie zakłóca więc w żaden sposób atmosfery skupienia. Może być również stosowany w sypialni, poprawiając dzięki temu jakość snu. Rozwiązanie jest także polecane alergikom. Dodatkową korzyścią jest opcjonalna aplikacja IDEAL Air Pro do kontroli przy pomocy smartfona.

Profesjonalne oczyszczacze powietrza do biur open-space

Inteligentne i profesjonalne oczyszczacze powietrza IDEAL AP 80 PRO to rozwiązania dedykowane na bardzo duże powierzchnie, takie jak open-space. Mogą pracować na metrażach rzędu 100 m2 z wydajnością sięgającą aż 800 m3/h. Mimo tak dużej przepływności charakteryzują się cichą pracą (w specjalnym trybie emisja hałasu nie przekracza 18 dB!) i niewielkim poborem mocy.

Sprzęt może być sterowany poprzez bezprzewodową sieć Wi-Fi, która obecnie jest w każdym biurze, jak i gospodarstwie domowym. Dzięki temu mamy możliwość zdalnej kontroli oraz monitorowania wszystkich parametrów pracy z dowolnego miejsca. Wszystko dzięki innowacyjnej aplikacji IDEAL Air Pro, która działa na smartfonach. Za jej pośrednictwem mamy możliwość:

• aktywowania blokady rodzicielskiej,
• personalizacji trybu automatycznego,
• sprawdzenia statusu filtra,
• wyboru jednego z trybów pracy,
• użycia programatora czasowego.

W komplecie otrzymujemy także pilot pozwalający na sterowanie urządzeniem w odległości do 6 metrów od niego. Zasięg ten zapewnia więc bezproblemową kontrolę w większości pomieszczeń. W oczyszczaczu zastosowano również 5-stopniowy system filtracji:

1. Powietrze trafia najpierw na „prefilter”, który zatrzymuje cząsteczki o dużych rozmiarach – włosy, sierść i kurz.
2. W kolejnym kroku zanieczyszczenia natrafiają na wysokiej klasy filtr HEPA. Jego skuteczność na poziomie 99,99% pozwala na usunięcie większości niebezpiecznych pyłów zawieszonych PM 2.5 oraz 10, a także bakterii, patogenów i alergenów.
3. Ostatnim etapem jest przejście przez aktywny węgiel. Działa on dwutorowo. Z jednej strony niweluje odory i brzydkie zapachy, z drugiej natomiast usuwa formaldehydy i benzeny.

Dzięki zastosowaniu trybów automatycznych możemy zapomnieć o konieczności ciągłego monitorowania parametrów pracy urządzenia. Czujniki same mierzą jakość powietrza i na podstawie ciągłych pomiarów odpowiednio regulują prędkość wentylatorów.

Czyste powietrze w biurze, dzięki IDEAL AP 60 i 80 PRO

Urządzenia marki IDEAL, takie jak AP 60 i 80 PRO to solidne rozwiązania dedykowane do zastosowań na przestrzeniach o dużej kubaturze i w biurach o charakterze open-space. Cechują się wieloma zaletami. Dlaczego warto je wybrać?

• Wysoka wydajność pozwala na oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach o powierzchni nawet 100 m2.
• Wielostopniowa filtracja zatrzymuje ponad 99,99% zanieczyszczeń, a także niszczy alergeny i drobnoustroje oraz niweluje nieprzyjemne zapachy.
• Kilka trybów pracy oraz możliwość wyboru ustawienia AUTO gwarantuje bezproblemowe działanie bez konieczności ciągłej obsługi.
• Zdalne sterowanie może odbywać się zarówno przy pomocy pilota, jak i dedykowanej aplikacji komunikującej się z urządzeniem przez internet i sieć Wi-Fi.
• Czujnik wymiany filtra poinformuje nas o konieczności wymiany go na nowy.
• Programator czasowe zapewnia możliwość włączenia lub wyłączenia zasilania po okresie od 1 do 8 godzin.
• Istnieje opcja zawieszenia maszyny na ścianie przy pomocy dodatkowego uchwytu.

IDEAL AP 60 PRO jest wyposażony m.in. w innowacyjny tryb cichy, który pozwala na ciągłe czyszczenie powietrza, bez zakłócania spokojnej atmosfery w pracy czy też ciszy nocnej w sypialni. Dzięki niemu możliwy jest komfortowy sen osób z uczuleniami i alergiami oddechowymi.

IDEAL AP PRO – zdrowy oddech pracowników w kilka chwil

Jeżeli chcesz zapewnić możliwość pracy w zdrowej atmosferze i komfortowych warunkach swoim pracownikom, powinieneś zainteresować się rozwiązaniami marki IDEAL. Seria AP PRO to profesjonalne oczyszczacze powietrza o podwyższonej wydajności, które mogą pracować na dużych powierzchniach. Są polecane m.in. do biur typu open-space.

Sprzęt jest praktycznie bezobsługowy, dzięki innowacyjnym trybom automatycznym, które perfekcyjnie dobierają prędkość wentylacji i przepływ powietrza do aktualnego stopnia zanieczyszczenia. Istnieje również możliwość sterowania ręcznego z użyciem pilota lub zdalnej aplikacji na telefon komórkowy. Porównaj inne oczyszczacze powietrza marki Ideal – https://goodair.pl/oczyszczacze-powietrza-ideal.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj