Poszukujesz oczyszczacza powietrza, który nie tylko oczyszcza, ale także moduluje powietrze w pomieszczeniu według Twoich potrzeb i nawyków i jednocześnie usuwa wirusy?

Powietrze, którym oddychamy, składa się z wielu cząsteczek. Choć większość z nich nie jest szkodliwa, to w powietrzu znajdują się cząsteczki, takie jak: pyłki, baterie, wirusy, zanieczyszczenia, czy substancje drażniące, które mogą skutkować pojawieniem się reakcji alergicznej. Tym samym zakup oczyszczacza powietrza jest doskonałym pomysłem, by mieć w domu powietrze najwyższej jakości!

Usuwanie szkodliwych składników z powietrza

Dzięki osobistemu oczyszczaczowi powietrza usuniesz z niego szkodliwe składniki. Oczyszczacz taki, jak iTherapy usuwa z powietrza formaldehydy, TVOC, PM 2,5-10, zapachy, alergeny, wirusy, bakterie i gazy. Sprzęt ten w czasie pracy wytwarza jony ujemne, które osadzają się na zanieczyszczeniach i w dalszym etapie je usuwają. Do tego wzbogaca on powietrze w witaminę C, a także uwalnia przeciwutleniacze.

Ratunek dla alergików

Oczyszczacz powietrza to niezbędnik dla tych, którzy cierpią na alergię. Nawet w domowym powietrzu znajdują się alergeny, czy inne składniki, które mogą uczulać. Począwszy od kurzu, poprzez bakterie, a skończywszy na zanieczyszczeniach, które powstają podczas palenia papierosów.

Neutralizacja nieprzyjemnych domowych zapachów

Prócz samego oczyszczania powietrza zaletą takich urządzeń jest także neutralizacja nieprzyjemnych zapachów. W czasie odfiltrowywania cząsteczek oczyszczacz rozkłada nieprzyjemne zapachy i tym samym je neutralizuje.

Sterylizacja UV

Urządzenie iTherapy wyposażone jest w lampę UVC, która skutecznie rozkłada niektóre wiązania chemiczne oraz miesza struktury DNA, RNA i białek, dzięki czemu mikroorganizm nie może się rozmnażać. Tym samym jest skuteczna w walce z patogenami.

Lampa bakteriobójcza UVC działająca na 265 nm sprawdza się do niszczenia bakterii i wirusów w powietrzu. Dotyczy to także nowego koronawirusa, który jest wirusem o strukturze białek, dlatego można założyć, że lampa UVC iTherapy częściowo je dezaktywuje.

Dlaczego warto wybrać iTherapy?

Osobisty oczyszczacz powietrza iTherapy nie tylko oczyszcza, ale także i wzbogaca powietrze w pomieszczeniu. Znajdują się w nim 3 opatentowane technologie, które pozytywnie wpływają na jego działanie. Jest to między innymi technologia SINT C, zapewniająca komunikację między człowiekiem a produktem, filtr kompozytowy mocniejszy o 236% niż filtr HEPA, a także 11 zintegrowanych technologii.

Skuteczność potwierdzona badaniami

Działanie oczyszczacza i jego skuteczność jest potwierdzona licznymi badaniami. Na stronie https://itherapy.pl można znaleźć dokładne raporty z badań, w których sprawdzono iTherapy pod kątem redukcji lotnych gazów organicznych i cząstek wdychanych, redukcji dymu tytoniowego, czy zmniejszenia pleśni na owocach kiwi oraz jabłoni.

Wykazano między innymi, że oczyszczacz powietrza iTherapy zmniejszył wzrost pleśni o 99,99%. Ma on wbudowaną lampę UV eliminującą zarodniki pleśni, która pracuje w szerokim zakresie temperatur.

Warto zadbać o czyste powietrze w domu. Wpływa to nie tylko na samopoczucie, ale także i zdrowie. Z oczyszczaczem powietrza iTherapy pozbędziesz się niechcianych cząsteczek z powietrza, a jednocześnie zadbasz o jego odpowiednią jakość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj