Odkurzacze pionowe cieszą się coraz większym powodzeniem na rynku polskim. Marka Roidmi zaprezentowała 4 modele odkurzaczy, które dzięki innowacyjności i wzornictwu zostały bardzo dobrze przyjęte przez konsumentów. Biuro projektowe Roidmi jest właścicielem 103 patentów technologicznych i 6 nagród w dziedzinie designu. Warto też podkreślić, że odkurzacze pionowe Roidmi pracują w Ekosystemie Xiaomi.

Na co warto zwrócić uwagę decydując się na wybór bezprzewodowego odkurzacza ręcznego?

Jednym z najważniejszych czynników są: czas pracy urządzenia i ilość obrotów na minutę (rpm), moc ssąca i podciśnienie, które wytwarzane jest na styku głowicy czyszczącej i podłoża. Od połączenia tych dwóch cech zależy wydajność odkurzacza.

Nowa generacja cyfrowych silników bezszczotkowych Engine-X o prędkości obrotowej do 120 000 obrotów na minutę, w połączeniu z innowacyjną konstrukcją bezpośredniego kanału powietrznego, może stale dostarczać 138W mocy ssania i podciśnienie 25000Pa. Natomiast zaawansowany system zarządzania baterią BMS-X wydłuża żywotność czasu pracy nawet do 65 minut.

Proste rozwiązania Roidmi, które z całą pewnością docenią klienci.

W modelach X20lite i S2 wystarczy styk by rozpocząć ładowanie. Magnetyczne dokowanie i jednoczesne ładowanie bezprzewodowe nieprawdopodobnie ułatwiają użytkowanie. Przed automatycznym podświetleniem szczotki nie ukryje się żaden kurz. Podświetlenie LED zapala się natychmiast gdy tylko sensor wykryje zmniejszenie ilości światła. Brud nie ukryje się pod meblami. Dzięki potrójnej redukcji szumu dźwięk odkurzacza ręcznego jest bardziej przyjemny dla ucha. Poziom głośności to tylko 72dB(A). Odkurzacze Roidmi sprzątając podłogi dbają jednocześnie o powietrze. Zaawansowany system filtracji zapewnia, że kurz i alergeny pozostają szczelnie zamknięte w zbiorniku na brud.

Główny moduł odkurzacza waży tylko 1,55kg. Producent oferuje wygodne akcesoria dostępne zarówno w zestawie z odkurzaczem jak i do kupienia osobno. Między innymi zestaw do mopowania, szczotka do wyczesywania zwierząt, elastyczny wąż przedłużający.

Kontrola za pomocą Aplikacji

Dzięki łączności Bluetooth z telefonem komórkowym łatwo można sprawdzić stan pionowego odkurzacza bezprzewodowego. W aplikacji znajdziemy informacje o mocy urządzenia, czasie i powierzchni sprzątania, stanie filtra, a także ilość kalorii zużytą w czasie sprzątania.

Co ważne producent Roidmi zapewnia aż 5 lat gwarancji na silnik urządzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj