Branża e-commerce charakteryzuje się dość konkurencyjnym rynkiem, dlatego warto wdrażać nowe rozwiązania prowadzące do poszerzania asortymentu i zwiększania jakości usług, które oferujemy.

Jednym z najbardziej opłacalnych i najczęściej odwiedzanych serwisów sprzedażowych jest od lat występujące na pierwszym miejscu sklepów internetowych serwis Allegro. Wystawianie na Allegro produktów, zdecydowanie może zwiększyć ilość osób odwiedzających naszą witrynę internetową, dzięki dotarciu do nowej grupy odbiorców.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby wystawianie na Allegro było możliwe

Wystawianie na Allegro swoich produktów i usług jest niezwykle łatwe, jedyny warunek, jaki należy spełnić to aktywne konto użytkownika, które można założyć poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, podając swoje dane. Wystawienie przedmiotu jest dostępne w odpowiedniej zakładce poprzez dodanie towaru, który figuruje już w bazie danych Allegro, w tym przypadku pełna specyfikacja uzupełni się w sposób automatyczny lub wprowadzając nowy produkt niefigurujący
w serwisie i podając wszystkie niezbędne parametry wymagane przez Allegro.

Co jest potrzebne, aby w pełni uzupełnić dane wystawianego przedmiotu:

  • Pełen opis produktu
  • Dobrej jakości zdjęcia, przedstawiające przedmiot
  • Dodatkowe informacje w formacie PDF
  • Ustawienie typu płatności na licytację, kup teraz lub włączenie obu funkcji jednocześnie
  • Określenie ceny towaru
  • Określenie czasu trwania oferty
  • Podanie ilości dostępnych sztuk na magazynie

Prawidłowe wypełnienie oferty w serwisie aukcyjnym Allegro pozwoli na dodanie towaru, które jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu serwisu. Należy pamiętać również o opcjach wysyłki oraz cenniku. Ilość działań jest czasochłonna, dlatego warto wykorzystać możliwości, jakie daje ErpBox >> więcej.

Wykorzystanie ErpBox w wystawianiu przedmiotów w serwisie Allegro

ErpBox to wtyczka pozwalająca na pełną automatyzację wystawiania aukcji w portalu internetowym, obsługę klienta podczas zakupu oraz późniejszej wysyłki. Wdrażając integrację między serwisami, możemy zarządzać dowolnie wystawionymi aukcjami i wznawiać je w sposób automatyczny, zgodnie
z dostępnym towarem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj