Zasilacze UPS marki APC z serii Symmetra są gwarancją wysokiej jakości i niezawodności. Ich wysoka innowacyjność sprawia, że mogą być wykorzystywane w niemal każdej przestrzeni biurowej, ponieważ posiadają bardzo bogaty wybór kształtów. W dzisiejszym poście przybliżymy Państwu tematykę zasilaczy UPS APC Symmetra. Zapraszamy do lektury!

Innowacyjne rozwiązania firmy APC

Spółka American Power Conversion Corporation, w skrócie APC, to firma zapewniająca bardzo innowacyjne rozwiązania w zakresie branży IT. Jest to przedsiębiorstwo z bardzo dużym doświadczeniem w tworzeniu urządzeń zasilających oraz innych budujących fizyczną infrastrukturę niemal każdego przedsiębiorstwa.

Firma APC jest cenionym liderem na rynku informatycznym. Jej produkty cieszą się nieposzlakowaną opinią i niezawodnością. Klienci doceniają ją nie tylko za bardzo wysoką efektywność oferowanych urządzeń, ale również za ich uniwersalność i możliwość wszechstronnego zastosowania.

Wśród ich produktów na szczególną uwagę zasługuje zasilacz awaryjny UPS Symmetra APC.

Zasilacze awaryjne UPS Symmetra APC

Zasilacze awaryjne UPS są urządzeniami, które zapewniają zasilanie sprzętom do niego podpiętym w sytuacjach nagłego zaniku napięcia. Ponadto charakteryzują się wysoką niezawodnością i bardzo dobrą wydajnością. Zasilacze UPS APC Symmetra to innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia bardzo dobrą ochronę zasilania z możliwością podwójnej konwersji online. W jego budowie można wyróżnić nadmiarowe i inteligentne moduły. Dzięki ich obecności klienci mogą cieszyć się wyższą dostępnością podłączonych do zasilacza UPS APC Symmetra urządzeń. Dodatkowo większość z tych modułów łączy się równolegle, co znacząco zwiększa komfort i szybkość pracy tych urządzeń.

Rozwiązanie APC Symmetra to jedne z najbardziej wydajnych i najbezpieczniejszych rodzajów zasilaczy UPS APC, które dostępne są na rynku. Niewątpliwą zaletą tego rodzaju sprzętu jest nieprzerywana praca nawet podczas wystąpienia awarii, ponieważ posiadają wbudowany dodatkowy moduł typu N+1.

Zasilacze UPS APC Symmetra zapewniają ochronę przed skokami napięcia, przeciążeniami czy pojawianiem się niechcianych impulsów elektrycznych. Stanowią także bardzo dobre zabezpieczenie przed uderzeniem pioruna oraz szeregiem innych losowych zdarzeń.

Zasilacze awaryjne APC Symmetra LX

Zasilacz awaryjny APC Symmetra LX można skalować do 8 kVA N+1. Jest to urządzenie kompatybilne z różnymi częstotliwościami wejściowymi. Ponadto charakteryzuje się długim czasem pracy, ponieważ posiada zewnętrzne akumulatory typu plug-and-play.

Zasilacze awaryjne UPS APC Symmetra LX współpracują ze sprzętem posiadających różne typy wtyczek. Jest to możliwe, ponieważ posiadają wymienny panel odpowiedzialny za rozdysponowanie zasilania.

Niewątpliwą zaletą zasilaczy awaryjnych APC Symmetra LX jest ich bardzo elastyczny okres podtrzymywania zasilania. Istnieje możliwość jego szybkiej rozbudowy o dodatkowy czas działania. Dodatkowo zasilacze awaryjne firmy APC charakteryzują się również skalowalną mocą. Dzięki takiemu rozwiązaniu istnieje możliwość znaczącego ograniczenia kosztów związanych z nadmierną eksploatacją zasilaczy awaryjnych.

Zarządzanie zasilaczami awaryjnymi UPS APC Symmetra LX jest bardzo proste i intuicyjne. Sprzęt ten wyposażony jest w inteligentne zarządzanie akumulatorami, które posiadają wbudowane bardzo ekonomiczne ładowania. Są to rozwiązania wyposażone dodatkowo w gniazda typu SmartSlot, które każdy użytkownik może dostosować do swoich potrzeb poprzez zastosowanie specjalnych kart do zarządzania.

Zasilacze awaryjne APC Symmetra LX współpracują z InfraStruXure Manager, które odpowiada za scentralizowane zarządzanie. Każdy zasilacz UPS z tej serii posiada wbudowany wyświetlacz LCD, który na bieżąco informuje o obecnych parametrach systemu. Alarmuje także o wystąpieniu wszelkich błędów oraz nieprawidłowości.

Niezawodność zasilacza awaryjnego UPS APC Symmetra LX zostało potwierdzone przez liczne atesty i certyfikaty, które wystawiają organizacje oraz instytucje cieszące się dużym zaufaniem wśród wielu osób.

Warto rozważyć zakup zasilacza awaryjnego z serii Symmetra firmy APC. Są to urządzenia, które charakteryzują się bardzo solidnym wykonaniem oraz wysoką wydajnością pracy. Zasilacze awaryjne firmy APC są niezawodnym oraz innowacyjnym rozwiązaniem, które sprawdzi się w każdej przedsiębiorstwie. Ponadto jest to urządzenie, które z łatwością można dostosować do własnych potrzeb i wymogów. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani nabyciem zasilaczy awaryjnych z serii Symmetra firmy APC zapraszamy do kontaktu z ekspertami firmy thomas it. Ich wiedza oraz doświadczenie pozwolą Państwo dobrać odpowiednie urządzenie, które spełni Państwa oczekiwania.

Kontakt telefoniczny: 32 444 94 30 lub poprzez e-mail: info@thomas-it.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj